Portada
Guía TV
ETB 3
movistarplus+
Cine
Series
Fútbol
Tenis
Baloncesto
Deportes
Calendario deportivo
Documentales
Funcionalidades
Entretenimiento
Infantil
Iniciar sesión
Iniciar sesión
Suscribirme ahora
Filtrar
Cine
Deportes
Series
Infantil
Documentales
Música
Información
Entretenimiento
Aplicar filtros
Programación Guía TV.
Martes 30 de abril
Hoy
Hoy
Mañana
Mañana
lunes
lunes
martes
martes
miércoles
miércoles
jueves
jueves
A-Z
Tus filtros:
X
Eliminar todos
ETB 3
Filtros
Infantil
Hirukiak
06:00
Infantil
Rita eta Krokodilo
06:45
Infantil
Olivia
06:50
Infantil
Maya erlea
07:15
Infantil
Doraemon, Katu Kosmikoa
07:35
Infantil
Atxa mitxa
08:50
Infantil
Zorionak Makusi
08:55
Infantil
Txau-Txau, Txio eta Panda
09:00
Infantil
Helenaren eskola txikia
09:25
Infantil
Otsoko
09:45
Infantil
Kody Kapow
09:50
Series
Go!azen
10:00
Infantil
Oum, izurde zuria
12:00
Infantil
Doraemon, Katu Kosmikoa
12:25
Infantil
Prest! magia eskola
13:15
Infantil
Squish
13:40
Entretenimiento
Zu bai artista
14:00
Infantil
Zorionak Makusi
14:05
Infantil
Idefix eta menderakaitzak
14:10
Infantil
Kaleko Futbola
14:30
Infantil
Mini Ninjak
14:55
Infantil
Aberezoroak
15:15
Infantil
Andu berandu
15:30
Infantil
100% Otso: Ilargi-harriaren kondaira
15:50
Infantil
Doraemon, Katu Kosmikoa
16:10
Infantil
Ahizpak
17:00
Infantil
Spirit, zaldi askea
17:25
Infantil
Polly Pocket
17:45
Infantil
Super Dino
18:10
Infantil
Remy eta Boo
18:35
Infantil
Milo
18:55
Infantil
Ernest Eta Rebeka
19:15
Infantil
Jeremy Super Karibu
19:40
Infantil
Zuk zeuk egin
20:00
Infantil
Zorionak Makusi
20:05
Infantil
Robin Hood
20:10
Infantil
Robin Hood
20:25
Infantil
Robin Hood
20:35
Infantil
Doraemon, Katu Kosmikoa
20:45
Infantil
Marmota Borrokalariak
21:10
Infantil
Lotara
21:35
Series
Martin (T1): Ep.9 Xagu txiki, xagu maite
22:10
Infantil
Mutil Neska Txakur Katu Sagu Gazta
22:35
Infantil
Lan Bitxiak
22:55
Infantil
Kaleko Futbola
23:15
Infantil
Dave Spuden mundu kaskarra
00:00
Infantil
Danger Mouse
00:20
Infantil
George Oihanekoa
00:40
Infantil
Bat Pat
01:05
Infantil
Mini Ninjak
01:25
Infantil
Spirit, zaldi askea
01:45
Infantil
Hirukiak
02:30
Infantil
100% Otso: Ilargi-harriaren kondaira
03:15
Infantil
Olivia
03:55
Infantil
Marmota Borrokalariak
04:20
Infantil
Marmota Borrokalariak
04:40
Infantil
Dragoiak,muga berrien bila
05:00
Infantil
Yeti kontu-kontari
05:40
Ver día siguiente